Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Egyre terjed az influenza megyénkben. Az elmúlt héten közel 15 ezren fordultak orvoshoz, akiknek 4 százalékánál jelentkeztek influenzaszerű tünetek. A megbetegedések száma az előző héthez képest a Győri, Pannonhalmi, Téti illetve a Mosonmagyaróvári Kistérségi Intézet területén emelkedett. 8 mintát küldtek laboratóriumi vizsgálatra, ezek közül háromban az influenza B vírus jelenlétét mutatták ki. A betegek több mint 40 százaléka a 14 év alattiak közül került ki.
NEKED AJÁNLJUK
Három ember tűnt el a Dunában
Három különböző helyszínen is riasztották a vízirendészeket szombaton a Dunán. Iváncsánál egy fiatal férfi holttestét megtalálták, míg a Kopaszi-gátnál és Bajánál eltűnt két embert...






