A vízkereszt utáni napokban egyre több fenyőfa kerül ki az utcára. Győrben 102 helyen jelöltek ki gyűjtőhelyet, hogy aztán onnan komposztálni szállítsák a már nem használt örökzöldeket. Ezzel megkönnyítik az újrahasznosítást, hiszen nem kell minden kapualjból fenyőfákat összeszedni az ünnepek után.
Cikkünk frissítése óta eltelt 7 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Nehogy az autóban hagyjuk a gyermeket vagy a kutyát!
A napon, vagy akár csak félárnyékban parkoló autó belső hőmérséklete ilyenkor a 70 Celsius-fokot is meghaladhatja, életveszélyes abban tartózkodni. Idén már történt olyan eset, amikor a...






