Már 60-an kérték az egyszerűsített részletfizetést a Nemzeti Adó- és Vámhivataltól Győr-Moson-Sopron megyében. A lehetőséggel július 1-e óta élhetnek az adózók, és a hatóság arra számít, hogy többen választják majd a törlesztésnek ezt a módját. Az igényléshez mindössze egy egyoldalas nyomtatványt kell kitölteni, és ha minden feltétel adott, a NAV automatikusan engedélyezi a részletfizetést.
Cikkünk frissítése óta eltelt 10 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Képes utazás a gyárvárosi horgászok száz évén át
A győri horgászmozgalom egyik legpatinásabb szervezete, a Győr-Gyárvárosi és Elektromos Sporthorgász Egyesület idén 100 éves. Az egyesületet 1926-ban alapították a Budai úti barakkokban lévő vagongyári...






