A győri Kölcsey Ferenc Általános Iskola is csatlakozott az ?Együtt szaval a nemzet? programhoz. A kezdeményezés célja, az volt, hogy a Himnusz szavalásával kapcsolják össze a magyar közösségeket szerte a világon. A központ ezúttal Budajenőn volt, az iskolák számára itt adták meg a jelet a kezdésre az interneten keresztül. A közös versmondásba több mint 15 ezer intézmény 100 ezer diákja kapcsolódott be.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Három ember tűnt el a Dunában
Három különböző helyszínen is riasztották a vízirendészeket szombaton a Dunán. Iváncsánál egy fiatal férfi holttestét megtalálták, míg a Kopaszi-gátnál és Bajánál eltűnt két embert...






