Éjszaka is folyamatosan érkeztek a vonatok a horvát-magyar határtól Hegyeshalomba, ahonnan rendőri irányítás mellett gyalog tették meg az utolsó négy km-t Ausztriáig a menekültek. Az M1-es autópályát sem kellett eddig lezárni, ma a megszokott módon halad a forgalom. Tegnap viszont biztonsági okokból három órán át teljes határzár volt, miután csak vasárnap legalább tízezer menekült érkezett Ausztriába. Ma is ennyi embert várnak.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Rekordközeli részvétellel zajlott a Balaton Átevezés: több mint négyezren lapátoltak a...
A rendkívüli hőség sem riasztotta el a résztvevőket: több mint négyezren teljesítették a Zamárdi és Tihany közötti nyolc kilométeres távot a kilencedik Balaton Átevezésen. Több...






