Az új tulajdonos egyelõre nem kíván a nyilvánosság elé állni, a megyei napilap úgy tudja, egy ingatlan-fejlesztõrõl cégrõl van szó, és az sem került nyilvánosságra, hogy mennyiért kelt el a gyár. Amíg az ipari parkban az új gyáregység nem épül fel, a Negro cukorkagyártás a gyõr-szigeti gyárépületben folytatódik tovább. Az új gyár felépítésére kiírt pályázat hamarosan lezárul, s a tender gyõztes kivitelezõvel a szerzõdést elõreláthatólag január végéig megkötik; a költözés így már 2009. év vége elõtt megtörténhet.
Cikkünk frissítése óta eltelt 17 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Hét győrivel vág neki a magyar válogatott a 25. Junior világbajnokságnak
A világversenyt a kínai Jinzhong (Csincsung) városában rendezik június 24. és július 5. között. A játékoskeretben 4, míg a szakmai stábban 3 személy képviseli...





