Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
A szakmai napon a régió standját felkereste Rudolf Schuster, egykori köztársaság elnök is. A mellékelt fotón Encsyné dr. Nánási Ágnes, a GYMS Megyei Önkormányzat osztályvezetője (balról) és dr. Németh Gabriella, a Pozsony Megyei Önkormányzat alelnöke társaságában.
NEKED AJÁNLJUK
Kedd éjfélig másodfokú hőségriasztás lesz Győrben is
Dr. Szabó Enikő helyettes országos tisztifőorvos a HungaroMet Magyar Meteorológiai Szolgáltató Nonprofit Zrt. előrejelzési adatait figyelembe véve június 23-ig (kedd éjfélig) másodfokú hőségriasztást rendelt...






