Elindulhat a munka a Hansági Múzeumban. A képviselőtestület legutóbbi ülésén pontot tettek a régóta húzódó ügy végére. Május 1-től Mosonmagyaróvár és kistérsége fenntartásával változatlan formában működik tovább az intézmény.
Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
A nyári hőségben is kiemelt figyelmet fordít dolgozói védelmére a GYHG
A nyári időszakban a győri GYHG kiemelt figyelmet fordít a szabadban dolgozó munkatársak egészségének és biztonságának megóvására. A hulladékgazdálkodási feladatok jelentős része a szabad...






