Több mint 13 év után lett gyanúsított az ügyben, és egy év múlva már bíróság elé is került a Tompa Eszter gyilkosság. A Győri Törvényszéken tartott első tárgyalási napon a vádlott beismerte, hogy ő ölte meg az akkor 22 éves lányt. A szakértők és a tanúk meghallgatása miatt azonban még hónapokat kell várni az ítélethirdetésre.
Kezdőlap KÉK HÍREK
Cikkünk frissítése óta eltelt 8 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Kedd éjfélig másodfokú hőségriasztás lesz Győrben is
Dr. Szabó Enikő helyettes országos tisztifőorvos a HungaroMet Magyar Meteorológiai Szolgáltató Nonprofit Zrt. előrejelzési adatait figyelembe véve június 23-ig (kedd éjfélig) másodfokú hőségriasztást rendelt...






