Egyedülálló fitneszközpont nyílik Győrben március elején. A körülbelül 2400 négyzetméteres csarnokban közel 200 gép várja majd mindazokat, akiknek fontos az egészséges és fit élet. A gazdag gépparkon kívül, igényes és modern szaunát is igénybe vehetnek majd a vendégek.
Cikkünk frissítése óta eltelt 10 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Három győri kézilabdázó az idény álomcsapatában
A Bajnokok Ligája-ezüstérmes Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatának három játékosa került be az idény álomcsapatába az európai szövetség (EHF) szavazásán. Az EHF honlapjának keddi...






