Szombaton avatja út stadionját a Gyirmót FC Győr. A létesítményben több, mint négyezren szurkolhatnak majd az NB II bajnoki címére pályázó együttesnek, amely remekül áll a szezonban, hiszen annak ellenére, hogy eddig csak idegenben játszott, a listavezetővel azonos pontszámmal a második a tabellán. A játékosok is nagyon várják már a premiert, mint mondták az új létesítményben biztos, hogy nagyszerű élmény lesz majd játszani.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.29.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: A szolidaritási hozzájárulás megszüntetését vagy teljes átdolgozását kéri a kormánytól és az Országgyűléstől Győr önkormányzata.
A rendkívüli, akár 40...






