Újra a közlekedőké a győri ?Metro-csomópont?. Az M1-es autópálya és a 83-as főút találkozásánál két turbókörforgalom épült, és egy kilométer hosszban már kétszer két sávon lehet haladni. A munka tavasszal folytatódik tovább.
Cikkünk frissítése óta eltelt 9 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Összeállt a program: háromnapos jubileumi rockfesztivál várja a közönséget Sitkén
Augusztus 20. és 22. között immár 38. alkalommal rendezik meg a Sitkei Rockfesztivált a festői környezetben található sitkei Kálvária-kápolnánál. A háromnapos jubileumi rendezvény idén...






