Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Tavaly év végére elkészült a győri Petz Aladár Kórház modern, új helikopter-leszállója. Használni azonban nem lehet, mert a jogszabályok az építkezés befejeztével megváltoztak, és a Légügyi hatóság még nem adta ki a szükséges engedélyt. Az intézmény vezetői ígéretet kaptak, hogy nem húzódik hónapokig az ügy és néhány héten belül használható lesz az új pálya, mondta el rádiónknak Dr. Skaliczky Zoltán , szervezési igazgató:
NEKED AJÁNLJUK
Újabb szakmai mérföldkő a győri gyermekellátásban
„Büszkék vagyunk arra, hogy intézményünk szakdolgozói folyamatosan bővítik tudásukat a gyermekek minél magasabb színvonalú ellátása érdekében” – olvasható a Petz-kórház közleményében. Ebből kiderül, hogy május...






