Megkezdődött a Mosonmagyaróvári Járásbíróságon az a büntetőper, amely a Karolina Kórházban 2013. nyarán történt haláleset miatt indult. Egy 62 éves nő hunyt el műtét közben, a vádirat szerint azért, mert a felújítás során fordítva kötötték be az oxigén és az altatógázcsöveket. Szakértői vélemények szerint az eset kiküszöbölhető lett volna, ha elvégzik az úgynevezett gázazonossági próbát. Halált okozó, foglalkozáskörében elkövetett gondatlan veszélyeztetés a vád.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Három győri kézilabdázó az idény álomcsapatában
A Bajnokok Ligája-ezüstérmes Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatának három játékosa került be az idény álomcsapatába az európai szövetség (EHF) szavazásán. Az EHF honlapjának keddi...






