Ennek értelmében 9,5 milliárd forintból készülhet el Gyõr és térsége települési szilárdhulladék-gazdálkodási rendszere. Az ünnepélyes aláíráson elhangzott: a 9,5 milliárd forintos összegbõl 112 település mintegy 260,000 lakosának környezete javulhat meg. Gyõr-Sashegyen biztonságos hulladéklerakó- és kezelõ központ épül, és valamennyi településen elérhetõ lesz a szelektív hulladékgyûjtés is. Az átrakó állomások, hulladékudvarok és szelektív szigetek telepítése a jövõ év elején kezdõdik el.
Cikkünk frissítése óta eltelt 18 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
WRO: Győrben versenyeznek a jövő robotépítői
Több száz fiatal érkezett a világ egyik legjelentősebb robotépítési és programozási versenyének nemzeti döntőjére Győrbe. A Széchenyi István Egyetem ad otthon a kétnapos eseménynek,...






