Először edzett Győrben, új klubjában Janics Natasa. Az olimpiai bajnok kajakos múlt héten fejezte portugál edzőtáborát, és ettől a héttől már a Graboplast VSE vízitelepén folytatja a munkát az idei versenyekre.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Vb-2026 – Negyven évet kellett várni az újabb NB I-es gólra
Negyven év után született újra olyan gól a futballvilágbajnokságok történetében, amelyet a magyar élvonalban futballozó játékos szerzett: Nadir Benbuali, a címvédő ETO FC algériai...






