A hétvégén végre hazai pályán is bemutatkozhat a Gyirmót FC Győr a labdarúgó NBII-ben. A tavaszi szezonban két idegenbeli mérkőzésen 4 pontot szerzett a kék-sárga együttes eddig. Hogy továbbra is az élmezőnyhöz tartozhassanak a Siófokot is le kell győzni a vasárnapi mérkőzésen.
Cikkünk frissítése óta eltelt 8 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Műholdas nyomkövetőt kaptak a fiatal kerecsensólymok
Sikeresen lezárult a kerecsensólymok 2026. évi gyűrűzési és jeladózási szezonja a LIFE SakerRoads projekt keretében. Az idei időszakban öt fészekben összesen 17 fiatal madár...






