Először bajnok a Győr női kosárcsapata! A Győr nyerte a női kosárlabda-bajnokságot, miután a döntő ötödik mérkőzésén 61-55-re verte idegenben a Sopront. A győriek összesítésben 3-2-re hozták a párharcot, s első aranyérmüket ünnepelhették. És az ünneplésnek nincs vége! A csapatot a város ma (április 29.) este ½ 10 kor a Széchenyi téren köszönti, ahová sok szeretettel várnak mindenkit.
Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Győrkőc: egy híján húsz. Ragyogj!
A Győrkőcfesztivál immár 19. alkalommal várja a családokat, és mára Győr egyik legismertebb, legkedveltebb nyári rendezvényévé vált. A július 3-ától 5-éig tartó esemény sikerét jól...






