Hétfőn este repülőre szállt a magyar kajak-kenu maratoni válogatott. A csapat Szingapúrba indult a világbajnokságra. Az utazó keretbe 11 győri versenyző került be, a csapat indulásán stábunk is ott járt.
Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Elkezdődött a 9. Győri Gyermekegyetem
A „Jövő egyeteme” a témája az idei Győri Gyermekegyetemnek. Több mint 70-en jelentkeztek a péntekig tartó „szemeszterre”, a diákok interaktív előadásokon, laborlátogatásokon ismerkedhetnek meg...






