Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Emelkedett az influenza szerű megbetegedések száma Győr-Moson-Sopron megyében. A figyelőszolgálatban résztvevő praxisok adatai szerint az 5.héten 12 271-en fordultak orvoshoz, közülük 145 főnél jelentkeztek influenzaszerű tünetek, ami az előző héthez képest némi növekedést mutat, és már elérte a járványküszöb értéket. Arról, hogy mely kistérségek, és korosztályok a legérintettebbek, Széles Klára, a győri ÁNTSZ járványügyi osztályvezetője beszélt rádiónknak:
NEKED AJÁNLJUK
Változik a vasúti menetrend a Győrt érintő vonalakon június 27. és...
Karbantartási munkák miatt módosul egyes vonatok menetrendje a Budapest–Hegyeshalom, a Budapest–Sopron, a Tatabánya–Oroszlány és a Csorna–Szombathely vasútvonalakon 2026. június 27. és július 3. között. A...






