Negyed századdal ezelőtt a romániai rendszerváltásban a mosonmagyaróváriak és városkörnyékiek is szerepet vállaltak. A Mosonmagyaróvári Kulturális Egyesület most azok jelentkezését várja, akik 1989-ben a romániai adományok gyűjtésében és eljuttatásban szervezőként, sofőrként, kísérőként, vagy bármi más módon tevékenyen részt vettek. Az egykori hiteles tanúk visszaemlékezéseivel szeretnének ugyanis emléket állítani azoknak a névtelen hősöknek, akik 1989-ben történelmet írtak. Jelentkezni Nagy Sándornál, az egyesület elnökénél lehet a 217-388, vagy a 30/9573-744 telefonszámokon.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.24.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Péntek éjfélig meghosszabbították a másodfokú hőségriasztást, szombattól pedig
harmadfokú riasztás lép életbe az egész országban.
A tudatos, takarékos vízhasználatra figyelmeztet...






