Felavatták a győri kórházban Bugovics Elemér emléktábláját. A professzor 15 éven át volt az intézmény igazgatója. Tamás László János, a jelenlegi igazgató úgy fogalmazott, ő volt az, aki a kórházat átvitte a 21. századba. Egy tábla őrzi mostantól Méhes Károly emlékét is, akinek a gyermekgyógyászat köszönhet sokat.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Sander Van Praet az ETO FC sportigazgatója
Sander Van Praet személyében 40 éves belga szakember foglalja el a klub sportigazgatói pozícióját. A tapasztalt futballvezető az európai és a közel-keleti kultúrából is hoz...






