Felújítják a Szent Margit Általános Iskolát Tatabányán. Az egyházi fenntartású intézmény 118 millió forintot nyert energetikai korszerűsítésre a Széchenyi-pályázaton. A tervek szerint napelemek kerülnek az iskolára, hőszigetelik és a nyílászárók egy részét is kicserélik.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Nehogy az autóban hagyjuk a gyermeket vagy a kutyát!
A napon, vagy akár csak félárnyékban parkoló autó belső hőmérséklete ilyenkor a 70 Celsius-fokot is meghaladhatja, életveszélyes abban tartózkodni. Idén már történt olyan eset, amikor a...






