Az ausztriai Szentmargitbányán, szeptember 5-én tartott osztrák-magyar közös rendőrnapon, a két ország belügyminiszterének jelenlétében, Hans Niessl Burgenland tartományfőnöke, Csizmadia Gábor r. dandártábornoknak, Győr-Moson-Sopron megye rendőrfőkapitányának az osztrák és a magyar határ menti rendőri szervek példaértékű együttműködésének elismeréseként Burgenland Tartomány Nagy Érdemkeresztje kitüntetést adott át.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Ezek a dalok adják a világbajnokság igazi hangulatát
A futball-világbajnokság nemcsak a pályán, hanem a hangszórókból is emlékezetes pillanatokat szállít. Összegyűjtöttük azokat a dalokat, amelyek örökre összeforrtak a vb-k hangulatával. A világbajnokságok történetében...






