Pannonhalmán tartotta évadzáró ünnepségét a Győri Audi ETOKC. Itt vehették át a csapattagok a bajnoki aranyérmeket, valamint elbúcsúztatták azokat, akik a következő szezont nem zöld-fehérben kezdik.
Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Három alpolgármestere van már Pintér Bencének
Tóth Péter kabinetfőnök mostantól Pintér Bence polgármester harmadik helyetteseként folytatja munkáját a győri önkormányzatnál. Harmadik nekifutásra megszavazták alpolgármesternek Tóth Pétert, aki a szociális ügyekért, illetve...







