Együttműködési megállapodást írt alá egymással a Nyugat-magyarországi Egyetem és a Sokoró Natúrzóna Nonprofit Kft. Ennek keretében a hallgatók a Felpéc határában épülő biogázüzemben teljesíthetnek majd gyakorlatot a jövőben, sőt bekapcsolódhatnak a tudományos munkába is.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Országszerte nagyon erős lesz az UV-B sugárzás
A HungaroMet figyelmeztetése szerint az ország egész területén a figyelmeztetési küszöböt meghaladó UV-B sugárzásra kell számítani szombaton, ezért különösen fontos a megfelelő védekezés. A legfrissebb...






