Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Október 3-án hétfőn este a Rába Rotary Club meghívására Győrben tart előadást Erőss Zsolt hegymászó, aki a magyarok közül elsőként jutott fel a Mount Everestre, és már kilenc olyan csúcsot is meghódított, ami 8000 méter fölötti. Az emberfeletti teljesítményről este hét órától az Amestel Hattyú Fogadóban lehet meghallgatni az élménybeszámolót. Az előadásra a belépés ingyenes.
NEKED AJÁNLJUK
Műholdas nyomkövetőt kaptak a fiatal kerecsensólymok
Sikeresen lezárult a kerecsensólymok 2026. évi gyűrűzési és jeladózási szezonja a LIFE SakerRoads projekt keretében. Az idei időszakban öt fészekben összesen 17 fiatal madár...






