Vereséget szenvedettt otthon a CMB Cargo-UNI Győr női kosárlabda csapata. A gárda a dobogós helyen álló Szekszárdot fogadta, akik nem adtak esélyt sem a hazaiaknak. Végig magabiztosan vezetve 10 ponttal győzték le a zöld-fehéreket.
Cikkünk frissítése óta eltelt 7 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Győrre figyeltek Európa egyetemei
Nemzetközi egyetemi, kormányzati és iparági döntéshozók látogattak el Győrbe. A Széchenyi István Egyetem volt az egyik helyszíne annak a háromnapos konferenciának, amelyre összesen 600...






