Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Esélyegyenlőségi napot tartanak szombaton (febr.25.) a Győr Plázában. A Mutasd magad elnevezésű rendezvényen délelőtt 10 órától a fogyatékkal valamint hátrányos helyzetben élők zenés, táncos produkcióit láthatja a közönség. Kiegészítő programokkal is várják az érdeklődőket, így lesz: bábszínházi előadás, kerekesszékes akadálypálya, beszélő számítógép, vakvezető kutya.
NEKED AJÁNLJUK
3 éves lett az örömfutás: szombaton koccintással, befutóajándékkal és örömúszással is...
A héten múlt pontosan 3 éve, hogy a Széchenyi Egyetem jóvoltából Győrben elindult az UNI GYŐR ÖRÖMFUTÁS szabadidős sportesemény-sorozat. Az Aranypart II. szabadstrandról rajtoló eseményt...






