Cikkünk frissítése óta eltelt 5 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Április 12-től ismét este 10 óráig látogatható Győrben a Barátság Park – közölte a hírt közösségi oldalán Dr. Dézsi Csaba András.
A polgármester kiemelte, a sportolni, játszani vágyók továbbra is csak a kültéri eszközöket használhatják, valamint az üzemeltető kéri, hogy az érvényben lévő járványügyi előírásokat mindenki tartsa be.
Fontos információ még az is, hogy továbbra is csak a főbejáraton keresztül lehet használni a parkot.
NEKED AJÁNLJUK
Nehogy az autóban hagyjuk a gyermeket vagy a kutyát!
A napon, vagy akár csak félárnyékban parkoló autó belső hőmérséklete ilyenkor a 70 Celsius-fokot is meghaladhatja, életveszélyes abban tartózkodni. Idén már történt olyan eset, amikor a...






