Újabb három ponttal lett gazdagabb az ETO FC Győr női csapata. A lányok a Kóka KSK csapatát verték 3-0 arányban. A mérkőzést végig irányító zöld-fehéreknél ráadásul bemutatkozott a héten érkezett két új játékos is. Amanda Sister és Disebo Mametja Dél-Afrikából érkeztek, mindketten többszörös válogatottak.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Vége az olcsó rendelés aranykorának? Sokan még az utolsó pillanatban vásárolnak...
Az elmúlt években milliók fedezték fel a távol-keleti online piacterek világát. A Temu, a Shein és számos más webáruház hihetetlenül alacsony áraival és folyamatos...






