Kezdőlap GYŐR Győr - Közélet

ETO-SZSE diadal

Cikkünk frissítése óta eltelt 10 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

Tíz perccel később már csak két gól volt a különbség a csapatok között (7-9). Az edző szavai hatottak, a szünetre pedig kialakult az addigi legnagyobb, hatgólos különbség (8-14). Térfélcsere után hat és fél percig egyik csapat sem talált a kapuba, a zöld-fehéreknek ebben a periódusban még egy hármas (!) emberhátrányt is sikerült kivédekezniük Gerháth Zoltán vezérletével. Ezután fokozatosan elhúztak a vendégek, és a 48. percre megduplázták a félidei különbséget (10-18). A hajrában a Juniorválogatott elsősorban Gyene révén faragott a hátrányból, de a győzelem egy pillanatig sem forgott veszélyben.