Évadnyitó kerti partira várta szurkolóit a Győri Audi ETO. A női kézilabda csapat vezetése és a játékosok egyaránt úgy látják: minden adott ahhoz, hogy a zöld-fehérek megismételjék a tavalyi év sikereit.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Újabb szakmai mérföldkő a győri gyermekellátásban
„Büszkék vagyunk arra, hogy intézményünk szakdolgozói folyamatosan bővítik tudásukat a gyermekek minél magasabb színvonalú ellátása érdekében” – olvasható a Petz-kórház közleményében. Ebből kiderül, hogy május...






