Füstöltek a gumik, csikorogtak a kerekek a Dunakapu téren és a Móricz Zsigmond rakparton, rengeteg ember volt kíváncsi az autó és mototcsodákra. Az érdeklődőknek lehetőségük volt kipróbálni ezeket, gokart, offroadbemutatóval készültek, enduro versenyt szerveztek.
A rendezvény célja, hogy Győrött egy olyan nemzetközi mértékkel mérve is jelentős, különlegességnek számító belvárosi autóversenyt honosítson meg, amely elegyíti a XXI. század technikáját és a középkor végi barokk életérzésnek számos vonását, így hozva létre egyedit a folyók városában.
A rendezvényt Besseenyei Péter műreplő pilóta showja zárta a Duna felett, közel 20 percig mutatott lélegzetelállító mutatványokat a levegőben. Az első extrém motorsport fesztivál nagy sikernek örvendett, a szervezők szeretnének ennek hagyományt teremteni Győrben.
Cikkünk frissítése óta eltelt 17 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Kaptak egy nap haladékot a szúnyogok
Mutatjuk a Győr-Szol közleményét. "A Győr-Szol Zrt. értesíti a lakosságot, hogy a 2026. június 23-ra, kedd estére meghirdetett földi kémiai szúnyoggyérítés a kedvezőtlen időjárási viszonyok...






