Február 15-ig adhatják le jelentkezéseiket azok, akik szeptembertől valamilyen felsőoktatási intézményben szeretnék folytatni tanulmányaikat A középiskolás végzős
diákokra, és a mesterképzésre jelentkező hallgatókra is ez a határidő vonatkozik. A felvételi jelentkezési lapot elektronikus úton tölthetik ki a tanulók.
Cikkünk frissítése óta eltelt 8 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Idén is megrendezik a Győri Reneszánsz és Barokk Hetet
Koncerteken és mesterkurzusokon vehetnek részt a régizene kedvelői és művelői június 29. és július 3. között a 17. alkalommal megrendezendő Győri Reneszánsz és Barokk...






