A közlekedés fejlesztésével tenné tisztábbá, egészségesebbé a várost az LMP győri szervezete. Polgármesterjelöltjük, Nógrádi László győri sajtótájékoztatóján a pedagógusok Győr rangjához méltó megbecsüléséről is beszélt, amit elképzelésük szerint béren kívüli juttatással oldanának meg.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Az Anima Musicae világsztárokkal készül az új évadra
Nemzetközi sztárvendégek, különleges koncertsorozatok és vidéki fellépések várják a közönséget az Anima Musicae Kamarazenekar 2026/27-es évadában. Az Anima Musicae Kamarazenekar három bérletsorozatot hirdet meg a...






