Az intézmény 4,7 milliárd forintot nyert európai uniós pályázaton, amelyhez most 797 milliós többlettámogatást ad a kormány. A hétfői tatabányai sajtótájékoztatón Dr. Szócska Miklós egészségügyért felelős államtitkár elmondta: figyelembe vették azt is, hogy a Szent Borbála kórház maradéktalanul el tudja látni megyei feladatait.
Új belgyógyászati tömböt építenek majd, ezenkívül több mint 200 ággyal is bővül az állomány. A kormány is támogatja a kórház felújítását – erről beszélt Schmidt Csaba polgármester.
Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Elkezdődött a 9. Győri Gyermekegyetem
A „Jövő egyeteme” a témája az idei Győri Gyermekegyetemnek. Több mint 70-en jelentkeztek a péntekig tartó „szemeszterre”, a diákok interaktív előadásokon, laborlátogatásokon ismerkedhetnek meg...






