Fekete július volt az utakon. A nyár második hónapjában többen vesztették életüket Győr-Moson-Sopron megye útjain, mint az addig eltelt fél évben – írja a police.hu. Bár az év első hat hónapjában visszaesett a személyi sérüléses balesetek száma, az utolsó egy hónap azonban beárnyékolja az adatokat. A rendőrség azt írja, a szerencsétlenségek legtöbbje emberi hibára vezethető vissza. Ezek közül is kiemelkedik két szabályszegés: a gyorshajtás, valamint az elsőbbségi jog meg nem adása. Többször előfordult ráadásul, hogy a szabályosan közlekedő autóban vesztette valaki életét.
Kezdőlap KÉK HÍREK
Cikkünk frissítése óta eltelt 6 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Kaptak egy nap haladékot a szúnyogok
Mutatjuk a Győr-Szol közleményét. "A Győr-Szol Zrt. értesíti a lakosságot, hogy a 2026. június 23-ra, kedd estére meghirdetett földi kémiai szúnyoggyérítés a kedvezőtlen időjárási viszonyok...





