Hogy milyen távra veszi bérbe a létesítményt az Audi, és mekkora összegről van szó, az üzleti titok. A járműgyár egyik elvárása volt, hogy a logisztikai park a győri gyárból fél óra alatt elérhető legyen. Az Audi győri üzemének teljes vertikumú gyárrá fejlesztéséhez mintegy 900 millió eurós beruházással kezdett neki tavaly nyáron a társaság. Az Audi tavaly június végén jelentette be, hogy Győrben valósul meg a beruházás, a döntést gazdaságossági szempontokkal indokolták.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.12.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Azonnali jelentést kért az autópálya-terelések okozta közlekedésbiztonsági helyzetről a miniszterelnök.
Országos közúti ellenőrzést tart a rendőrség a június 15-ével...






