A program célja, hogy az első éves hallgatók megismerkedhessenek leendő szaktársaikkal, és hasznos információkat kapjanak azoktól, akik már a Széchenyi István Egyetemen tanulnak. A közösségépítő programok és jövőkép kialakítását célzó tanácsokon kívül esténként jó hangulatú koncerteken vehetnek részt a fiatalok. A felkészítő napok 08.30- 09.02. között lesznek, amelyről a részletes programismertetőt a www.ehri.szeportal.hu oldalon is megtalálják.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Rendkívüli hőhullámokra kell felkészülni a nyáron
Akár 40 Celsius-fokos hőség is várható a következő napokban – figyelmeztetett Gajdos László. Az élő környezetért felelős miniszter szerint a tartós forróság az emberek...






