Fél pályán már újraindult a forgalom az 1-es főúton Győr keleti végénél, ahol korábban baleset történt – közölte hétfő reggel a megyei rendőr-főkapitányság szóvivője MTI-vel. Kocsis Tünde alezredes elmondta, hogy egy kanyarodó személyautónak ütközött hátulról egy szlovák kamion. Az autó sofőrje megsérült.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Ezek a dalok adják a világbajnokság igazi hangulatát
A futball-világbajnokság nemcsak a pályán, hanem a hangszórókból is emlékezetes pillanatokat szállít. Összegyűjtöttük azokat a dalokat, amelyek örökre összeforrtak a vb-k hangulatával. A világbajnokságok történetében...





