Életveszélyes szúrt sebbel szállítottak kórházba egy 40 év körüli férfit a győri Góré-dűlői otthonából. A sérülést feltehetően élettársa okozta egy 7,5 cm pengehosszúságú késsel. A 46 éves győri nő ellen a Győr-Moson-Sopron megyei Rendőr-főkapitányság életveszélyt okozó testi sértés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított büntetőeljárást.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Országszerte nagyon erős lesz az UV-B sugárzás
A HungaroMet figyelmeztetése szerint az ország egész területén a figyelmeztetési küszöböt meghaladó UV-B sugárzásra kell számítani szombaton, ezért különösen fontos a megfelelő védekezés. A legfrissebb...






