A körülbelül 12 millió forintos beruházás egy hete kezdődött. A kút üzemeltetése szigetelésének hiányossága miatt már nem volt gazdaságos. A felújítás július végére készül el, és egy korszerű gazdaságos kutat kap a város.
Cikkünk frissítése óta eltelt 17 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Három győri kézilabdázó az idény álomcsapatában
A Bajnokok Ligája-ezüstérmes Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatának három játékosa került be az idény álomcsapatába az európai szövetség (EHF) szavazásán. Az EHF honlapjának keddi...





