Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Egy éjszakai bárba törtek be a napokban Győrben. A takarítónő érte tetten a fiatalokat, akik mindent hátrahagyva elfutottak. A járőrök azonnal a betörők nyomába eredtek, és a személyleírás alapján a Duna parton elfogták az elkövetőket. A két 19 éves férfi és fiatalkorú társuk az ajtót benyomva jutottak be a szórakozóhelyre. Minden helyiséget átvizsgáltak, a márkás italokat és műszaki cikkeket összekészítették, de elvinni már nem tudták. A bűncselekmény elkövetését beismerték, ellenük betöréses lopás miatt folyik a vizsgálat.
NEKED AJÁNLJUK
Hétfőn nagyon erős UV-B-sugárzás várható
Hétfőn figyelmeztetési kritériumot meghaladó, nagyon erős UV-B-sugárzás várható országszerte - közölte a HungaroMet. Azt kérték, mindenki fokozottan védekezzen a napsugárzás által okozott leégés ellen. Napközben...






