Több mint 50 bemutatót készítettek az idei fizika napra a Krúdy Gyula iskola diákjai. A téma ezúttal az energia volt, amit érdekes kísérletekkel is próbáltak szemléltetni. Voltak, akik a szélerőművek működését szemléltették egy terepasztalon, s akadtak olyanok, akik egy sörkollektorral rukkoltak elő.
Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Jön a 19. Győrkőcfesztivál
Tíz helyszínen ezer programmal várja idén is a családokat a Győrkőcfesztivál. A rendezvény július 3-án, pénteken az ünnepélyes megnyitóval kezdődik a Radó-szigeten, ahol Pintér...






