Bár már eldőlt, hogy a győri Krúdy iskola jövőre is indíthat gimnáziumi osztályokat, a korábban meghirdetett flashmobot megtartották az iskola előtt. A nagyjából 100 diák magasba tartott mobiltelefonjával jelezte, hogy kapcsolatban vannak egymással és kiállnak az iskoláért, ha kell.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Indul a melegködös szúnyoggyérítés Győrben
A biológiai beavatkozásokat követően, illetve azokkal párhuzamosan a Győr-Szol Zrt. megbízásából megkezdődik a földi kémiai szúnyoggyérítés is Győrben. Az elmúlt időszakban a meleg időjárásnak köszönhetően...






