A GYIRMÓT FC labdarúgó egyesülete szeretettel várja a 2004, 2005-ben született, ovis és kisiskolás, foci iránt érdeklődő gyermekek jelentkezését. A Labdarúgó Szakosztály ezen legkisebb korosztály képzését az idén nagyobb létszámmal kezdi el. A heti háromszori edzés – hétfő, kedd, csütörtök- 16.30 órai kezdettel indul a gyirmóti futballpályán. Az edzések tagdíjmentesek. Bővebb információt a www.gyirmotfc.hu honlapon kaphatnak az érdeklődők.
Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Lovas felvonulással indulnak a Szent László Napok
Június 27-én, szombaton 10 órakor hagyományőrzők lovas felvonulásával veszi kezdetét a Szent László Napok programsorozata. A látványos menetben mintegy 70 lovas és 150 gyalogos hagyományőrző...






