Fekete Dávid Győr MJV alpolgármestere, az Újvárosi Településrészi Önkormányzat elnöke és Szeles Szabolcs képviselő, az Újvárosi Településrészi Önkormányzat alelnöke 2013. szeptember 19-én csütörtökön 16 órától fogadóórát tart az Újvárosi Részönkormányzat épületében (9025 Győr, Kossuth u. 45.).
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Magyar Bajnok lett a Győri Lövészklub férfi csapata
A Győri Lövészklub felnőtt férfi mozgócéllövő (futócéllövő) csapata kiváló teljesítménnyel, ismét aranyérmeket és bajnoki címet szerzett a Keszthelyen rendezett Országos Bajnokságon. A csapat rutinos és kiemelkedő versenyzőkkel...






