A megyei fejlesztési elképzelések és irányok összehangolásáról tartottak megbeszélést Győrben. A 2014-2020-as időszak EU-s fejlesztési forrásainak megismerése, valamint lehetséges hazai felhasználása volt a rendezvény fő témája.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Győrre figyeltek Európa egyetemei
Nemzetközi egyetemi, kormányzati és iparági döntéshozók látogattak el Győrbe. A Széchenyi István Egyetem volt az egyik helyszíne annak a háromnapos konferenciának, amelyre összesen 600...






