Folytatódnak Győr belvárosában a bor-, borlovag és gasztronómiai fesztivál programjai. A vasárnap záruló eseményt immár negyedik alkalommal tartják meg, amelyen idén 60 borpincészet képviselteti magát az ország minden tájáról. A fesztivál mai és holnapi programjairól Serfőzőné Tóth Andrea, kulturális főosztályvezető beszélt rádiónknak:
Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Elfogták a rollertolvajt, GPS-nyomkövető volt a járművön
A győri rendőrök gyorsan reagáltak, meg persze volt egy kis szerencse is: az ellopott rolleren nyomkövető volt. Újabb elektromos roller kerülhetett vissza a tulajdonosához –...






